Здоровий сон

Часом кожна розсудлива людина приходить до необхідності створення сприятливого режиму життя. Адже сучасний ритм вимагає багато енергії і сил для втілення поставлених цілей і планів. Основою гарного самопочуття і бадьорого стану є здоровий сон. В інтернеті можна знайти багато статей і наукових досліджень на тему скільки годин потрібно для сну, який матрац вибрати або на яку сторону варто спати для відновлення енергетичного потенціалу. Та й Ви самі розумієте, що спати потрібно не менше 8-ми годин, що м'язи повинні бути розслабленими, що не бажано їсти за дві три години до сну, це всім відомо. Але хочеться затронути один важливий аспект, про який рідко можна прочитати на форумах або в статтях модних журналів. Якість сну залежить від повітря, яким ми дихаємо.

Зазвичай провітрити приміщення перед тим як лягти в ліжко з роками переходить в рефлекс, якщо в теплу пору можна залишити кватирку відкритої і чекати нашестя комарів, то взимку ми стикаємося з іншою проблемою - провітрювати холодно!

В першу чергу людина цікавиться скільки потрібно спати, а не те як забезпечити ефективний і здоровий сон протягом сну. Адже часто виїжджаючи на природу ми відмінно висипаємося на свіжому повітрі. Причина цього насичення живим повітрям, який збагачений негативно зарядженими іонами, в ньому немає випарів від оздоблювальних матеріалів і меблів. Повітря чисте.

Але як забезпечити в своєму будинку аналогічні умови, як дихати атмосферним повітрям не покидаючи ліжка?

Наша компанія розробила провітрювач, який вирішить проблему з неякісним повітрям в приміщені і замінить його на живе і чисте.

Працюючи за принципом передачі тепла з переробленого повітря приміщення до приточування з вулиці, створює ефект відкритої енергозберігаючої кватирки. Тобто в кімнаті відбувається постійний повітрообмін, що не дає затриматися шкідливим речовинам, волозі та запаху, а на ранок Ви прокидаєтеся бадьорим, повним сил і енергії.

Завдяки своїй конструкції побутовий проветрювач SmartChoice не створює шуму, і його робота практично непомітна, а ефект Ви можете відчути незабаром.

Після установки провітрювача в вашому приміщенні відновитися правильна циркуляція повітря, виведуться зайві волога і запахи, що додасть свіжості Вашому сну. Тепер Вам не обов'язково далеко їздити і спати в наметі, щоб наситити свій організм киснем, завдяки SmartChoice це можна робити у себе в ліжку.

Подбайте про своє повітря, наситьте організм киснем і живими іонами і ви відчуєте як зміниться Ваше життя. Уявіть, що Ви будете менше страждати стресами, пропаде апатія і ранок буде дійсно добрим. Пам'ятайте здоровий сон - запорука здоров'я.

Зверніться до наших консультантів і вони обов'язково допоможуть, проінформувавши вас про інші особливості SmartChoice і варіантах його використання.

Усунення грибка

Усунення неприємного запаху

Іонізація повітря та профілактика захворювань

Конденсат на вікнах