Вентиляція в спа-перукарнях

ооооо images (4)

Багато красунь люблять відвідувати перукарні та спа-салони. Що вже говорити про жінок, коли і мужчини є частими завсідниками бань, саун та інших салонних процедур. Після важких трудових буднів хочеться розслабитись у компанії друзів чи подруг, або просто провести час для себе. Та чи завжди походи у спа-перукарні можуть принести вам лише задоволення?

завантаження (3)Що стосується саун, бань та інших закладів для спа-процедур, то при виборі їх слід бути обережним. І насторожувати вас має саме якість вентиляційних систем. Зрозуміло, що для найбільшої користі організму, розслаблення і гармонії потрібний відповідний мікроклімат, особливо, якщо мова іде про парні. Саме правильний розподіл холодного і гарячого повітря  в таких приміщеннях зможе створити для вас ідеальні умови відпочинку.

Якісна вентиляція повинна відповідати за правильний та повноцінний притік свіжого повітря під час процедур, а також можливість швидкого осушення приміщення після їх закінчення. Цим питанням слід приділити належну увагу, так як економія на якісному вентиляційному обладнанні приведе до того, що через кілька років дерево почне гнити, а повітря застоюватись. Це лише початок.

Щоб уникнути цих наслідків слід встановити компактні провітрювачі, котрі забезпечать всі вищеописані вимоги комфорту, попередять утворення плісняви від надлишку пари та вологи, очистять повітря, подбають про правильну його циркуляцію, збережуть іони кисню та дозволять вам провести час за спа-процедурами вищого класу.

images (3)Що стосується перукарень, то красуням не позаздриш. Якщо у приміщенні в салоні краси погано працює вентиляція, то всі випари від перукарського обладнання, запахи засобів для укладки, надмірна вологість та інші неприємні запахи осідатимуть на їхніх дихальних шляхах. Крім того, скупчення людей також не йде на користь мікроклімату приміщення.

Коли нема можливості весь час тримати відчиненим вікно в перукарні – достатньо встановити компактний рекуператор. Він забезпечить в приміщенні найкращі умови для того, щоб клієнти салону почувались затишно. Провітрювач виведе із повітря перукарні всі зайві хімічні домішки, неприємні запахи, надмірну вологість, підтримуватиме належну циркуляцію повітря доки ви приводитимете до ладу своє волосся. Крім того, рекуператор є дуже економним пристроєм, не займає багато місця та не створює зайвого шуму.