Вентиляція в складських приміщеннях (до 20 м кв)

6CDQNjRU images (1)

У сучасному домі чи квартирі не обійтись без складського приміщення. Воно виконує свою незамінну функцію – дозволяє позбавитись від зайвого мотлоху, зберегти деякі важливі речі, продукти, закрутки та ін. Та наскільки шкідливим може бути замкнений простір для них і, як результат,  для господарів помешкання?

Не завжди є можливість підібрати відповідну площу під складське приміщення, та ще й з можливістю провітрювання, тобто вікном. Зазвичай, це невеличка комірка, не надто світла. Багато хто не задумується, завантаженнянаскільки обмежений доступ світла та свіжого повітря може бути шкідливим не лише для речей, котрі там зберігаються, але й для господарів дому.

Вентиляція і провітрювання – незамінні складові якісного мікроклімату вдома. Над належною циркуляцією повітря слід задумуватись навіть в таких невеликих за своєю площею приміщеннях, як складське.

Без постійного доступу повітря у вашій комірці з часом утворюватиметься затхлий і застояний запах. Відсутність можливості виводити зайву вологу і пил з повітря, є ризик утворення плісені. Вона руйнівним чином діятиме на все, що ви зберігаєте у складському приміщенні. Більше того, грибок швидко поширюється і в короткі строки може розростись по всьому дому.

Щоб уникнути негативних наслідків та дорогого ремонту, краще встановити компактний рекуператор Smart Choice. Він заощадить ваші витрати, очистить повітря, захистить речі та продукти від пилу, спор грибків та затхлого повітря.