Провітрювання в офісі

img_254_mOffice1

Мабуть, кожен із нас вже потурбувався про провітрювання власного дому. Тепер слід замислитись про створення комфортних умов на робочому місці, де ми проводимо більшість свого часу.

Працюючи в офісі, ми постійно піддаємось впливу негативних для свого здоров’я факторів: постійне положення сидячи, робота за комп’ютером – все це стрес для організму. Нечасто можна зустріти в офісах гідні умови для працівників.golovnaya-bol Якщо параметри зовнішнього середовища не відповідають нормі, рекуперація повітря не є належною, то високої ефективності роботи  не варто ні вимагати, ні очікувати.

Провітрювач від SmartChoice забезпечує оптимальну циркуляцію чистого іонізованого повітря. Встановивиши такий рекуператор, ви забудете про застояне затхле повітря в приміщенні, яке здатне накопичувати шкідливий рівень вологи, пил та неприємний запах. Провітрювач дозволить покращити самопочуття працівників та запобігнути стресу, за рахунок функції збереження іонів повітря, котрі насичують його киснем.

Кожен керівник прагне якісної роботи своїх підлеглих без відхилень від плану. Але часто, таким чином налагоджений робочий час стає неможливим. Керівники в пошуках причин, нечасто задумуються, що недостатнє провітрювання та погана рекуперація повітря приміщення з великим скупченням людей, особливо в холодну пору року, ведуть до зниження працездатності, головного болю та непродуктивної роботи.

Все, що нам потрібно – це встановити у своєму офісі компактний провітрювач. Не варто хвилюватись за витрати електроенергії, крім того, він не створює зайвого шуму. Вдихаючи насичене киснем повітря, яке постійно циркулює по приміщенні, ми зможемо якісно виконувати свою роботу. Зимою ми забудемо про страх, що тепло «тікає» у відчинене вікно, адже наші провітрювачі «повертають» в приміщення практично таке ж тепле повітря.  Працівники припинять страждати від головного болю через надмірно сухе прогріте повітря. Ідеальний мікроклімат буOffice-worker-injuries1де забезпечений роботою провітрювача.

Подбайте про здоров’я своїх співробітників, надайте їм можливість дихати насиченим киснем повітрям, а результат у вигляді вчасно виконаного плану роботи не заставить себе довго чекати.

Крім того, компактний провітрювач вирішить наступні проблеми:

  • усуне застояне повітря та надмірну вологість;
  • буде підтримувати потрібний рівень циркуляції повітря в офісі;
  • дасть змогу, не відкриваючи вікон, підтримувати належний доступ повітря навіть взимку;
  • попередить виникнення головного болю та алергічних реакцій від надмірно пересушеного повітря в офісі;
  • вирішить проблему появи плісняви на стінах та офісних меблях.

 Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нашому блозі та на сторінці контакти.