Вентиляція в дитячому садку

5146(2) б ь

В дитячих садках діти проводять більшу частину дня, саме тому вентиляція і провітрювання тут займає одне з найважливіших місць. Якщо ви облаштували свій дім та за останнім словом техніки і є впевненими, що ваше дитя розвивається в найкращих умовах, то поцікавтесь тим, наскільки якісним і сприятливим є мікроклімат в дитячому садку.

ьььВ нашій державі встановленні чіткі норми, яких потрібно дотримуватись при будівництві та облаштуванні дитсадка. Однією з них є вимога розташування в окремих блочних, або павільйонних приміщеннях із природнім провітрюванням. Вентиляція в дитсадку має забезпечувати створення найкращих умов для ігор, розвитку чи сну дітей. Сухий чи надто вологий клімат негативно впливатиме на здоров’я дитини, викликаючи погане самопочуття, головні болі, алергії та інші негативні реакції організму.

Якщо із сухим повітрям ще можна боротись (закупити зволожувачі повітря), то надмірну вологість усунути не так легко. Вона має негативні наслідки як для ремонту, так і для здоров’я людини. Підвищена вологість призводить до утворення плісені, з якою дуже важко боротись. Спори грибка,
осідаючи в легенях дитини, викликають проблеми з диханням та інші не менш небезпечні захворювання.

Щоб уникнути всіх негативних наслідків поганої вентиляції слід встановити компактний рекуператор Smart Choice. Він вирішить проблеми не тільки з якістю повітря, але й із зайвими витратами на опалення в осінньо-зимовий період. Провітрювач чудово виконує свої основні задачі: дбає про правильну циркуляцію повітря,  видаляє з повітря пил, бактерії, зайву вологу, усіває сухість повітря. Під час його роботи не потрібно відчиняти вікна для провітрювання, що дуже доречно в негоду в дитячих спальнях.

бь бРекуператори тепла, такі як Smart Choice дуже часто радять лікарі та інші фахівці. Крім очищення повітря, він зберігає важливі іони кисню, котрі інші прилади, такі як кондиціонери, можуть усувати з повітря. Іони кисню мають велике значення для організму дитини, який росте і розвивається. З їх допомогою правильно функціонують усі органи, працює мозок, з’являється сила і життєва енергія, що надзвичайно важливо в дитячому віці.

Провітрювач заощаджує витрати на опалення, так як виводить весь пил, бактерії з відпрацьованим повітрям і повертає свіже та очищене в приміщення вже підігрітим, що надзвичайно важливо для економії та комфортного мікроклімату.

Таким чином, якщо ви хочете забезпечити найкращі умови для розвитку, хорошого самопочуття, сну і навчання в дитячому садку, встановлюйте сучасний рекуператор і ви забудете про пил, бруд, цвіль, сухість і неприємні запахи в приміщенні.