Провітрювання підвалу

1364908878_plesen_v_podvale_3Pogrebok

Часто підвальні приміщення застосовуються для зберігання різноманітного майна, овочів та фруктів. Крім того, підвал – ідеальне місце для розповсюдження сирості, що не є позитивним фактором. Господарі часто просто змирюються з таким фактом, мовляв, що вдієш, якщо повітря сюди не доходить, рекуперація погана, а встановлення дорогих вентиляційних систем добряче б’є по гаманцю. Як результат – більшість збереженого добра в підвалі йде на смітник.

kak-izbavitsja-ot-gribka-v-podvale_1Мало кому приємний той факт, що доводиться постійно потерпати від надмірної вологості і плісняви, які завжди супроводжують одна одну. Тепер є достойне рішення цієї проблеми – провітрювач від SmartChoice. Компактний рекуператор здивує вас своєю вигідною ціною та забезпечить максимально придатне для будь-яких побутових цілей повітря.

Якщо ви зберігаєте в підвалі овочі та зимові сорти фруктів, – можете бути певні, що із революційним провітрювачем у вас більше не псуватимуться жодні харчі. Не залежно від того, як розташований дім: у місцевості з високою вологістю чи низькою, провітрювач справиться з будь-яким її рівнем. Часто, господарі зберігають в підвалах різноманітні побутові речі, новітній рекуператор дасть змогу позбутись страху, що пліснява «з’їсть» їх. Наші овочі та зимові сорти фруктів зможуть зберігатись набагато довше, адже сирість їм не загрожує.

Наші рекуператори  повітря забезпечать у нашому підвалі найкращі умови для різноманітних цілей. Бажаючі зможуть облаштувати в ньому тренажерний зал, винний погреб чи, навіть, бібліотеку без остраху, що шкідливі умови зруйнують усі старання. Правильно налагоджена система провітрювання творить дива.

Компактний провітрювач стане для нашого підвалу генератором постійного притоку насиченого киснем повітря, що сприятливо впливатиме на все, що там зберігається. Крім того, ми матимемо гарантію, що спори плісняви ні за яких обставин не потраплять на стіни підвалу та не почнуть розповсюджуватись по них.

pogrebОтже, користь від встановлення провітрювача полягає в наступному:

  • постійна циркуляція повітря – ідеальні умови для зберігання овочів та фруктів;
  • він усуне надмірну вологість та попередить утворення плісняви;
  • постійний притік свіжого повітря створить ідеальні умови в підвалі для різноманітних цілей;
  • не вимагає зайвих витрат електроенергії.

Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації в нашому блозі та на сторінці контакти.