Вентиляція в квартирі

MajorRoomvkvartire3

Відсутність вентиляції в квартирі має багато негативних факторів як для ремонту так і для здоров’я та самопочуття людини. Ми розглянемо два варіанти забезпечення повітрям житлового приміщення.

Перший варіант це монтаж централізованого рекуператора, який забезпечить вентиляцію квартири та збереже тепло. Зазвичай такі установки монтуються на етапі ремонту, в щойно купленій квартирі, бо 90% забудовників продають лише квадратні метри, які не оснащені нічим, крім стін та найдешевшими опалювальними та сантехнічними приладами.

Алгоритм монтажу таких централізованих рекуператорів полягає у проведенні вент каналів у кожне приміщення і не забудьте врахувати, що такі пристрої вимагають багато простору. Зазвичай вартість централізованих рекуператорів коливається в межах 20-40 тисяч гривень + вентиляційні канали +  робота і треба врахувати обслуговування таких агрегатів спеціалістами. Так це гарне рішення проблеми, яке зробить мікроклімат в приміщенні сприятливим для життя, але нажаль економічні реалії змушують шукати дешевші варіанти забезпечення вентицією квартири. Та і технологічні обмеження не дозволять Вам балансувати повітря в різних кімнатах. І треба врахувати, що рахунки на електроенергію будуть більшими також необхідно буде звикнути до постійного шуму.

Тому розробили децентралізовану вентиляцію, а саме рекуператори, провітрювачі, приточні системи зі збереженням тепла. Тут вибір доволі широкий і цінові категорії так само різняться.

Тому більш детально зупинемося на рекуператорах.

Конструкційно всі рекуператори  мають канал, теплообмінник, вентилятор(и) та зовнішню решітку. Деякі моделі обладнанні великою кількістю датчиків, пультами керування та безліччю додаткових і часто непотрібних функцій. Але як показує багаторічний досвід, якщо монтувати такий прилад у оселі, то зазвичай використовуються одна функція і один режим роботи (найтихіший).

Які ж основні вимоги від рекуператора? Забезпечення постійного повітрообміну приміщення. Якщо ми говоримо про децентралізовану вентиляцію, то найеффективнішим буде монтаж рекуператора у кожній кімнаті. Беручи до уваги, що кімнати зазвичай не перевищюють 25 м2 корисної площі, то розрахувавши необхідну продуктивність ми приходимо до висновку, що потрібно лише 25 м3 на годину для кімнати в якій одночасно перебуває до 3- людей. Виходить, що більше не значить кращє, а гонитва за завищєними показниками продуктивності створює певну вуаль, змушуючи думати, що рекуператор буде використовуватися в тих режимах. Одначе жоден з власників таких моделей не використовує ці потужності, оскільки вони енергозатратні і створюють завишений шумовий показник(спробуйте заснути під шум пилососа).

4.01.2003р. Вступила в силу Європейська директива по енергоефективності споруд, згідно якої оптимальне к-ть повітря на одну людину складає 9 м3 на годину, а не відштовхування від стандартів Радянського Союзу (на людину потрібно 30 м3), призводить до занепаду бувельної галузі, адже  варто не забувати, що Вам треба підігрівати надлишкове повітря і тому про економію грошей на опаленні можна забути.

Беручі до уваги ці данні та 30 річний досвід у вентиляції, шляхом розрахунків та постійних експериментів з власними оселями, досягли вагомого результату у розробці та виготовленні побутових рекуператорів. Один режим 25 м3 та шумове навантаження у 19дБ у моделі SC 150, та 16 м3 та 15дБ у моделі SC 100, дозволили стати вагомим гравцем на ринку рекуператорів. Адже розробка та налагодження виробництва зайняло більше року часу. Нами досягнута найнижча ціна 2980 (2480) гривень та найвищі продуктивні показники, якими користуються майже 90% власників установок інших виробників.

Ми забрали усі непотрібні  функції (пульт підігрів та фільтри, зовнішній ковпак і різноманітні датчики вологи та інші), які аж ніяк не притаманні по справжньому енергозберігаючому приладу. Залишивши усе найнеобхідніше, максимально спростивши монтаж та обсуговування. Можем з гідністю заявляти, що енергоефективність нашого рекуператора, змушує дивуватися європейських партнерів, адже в них немає такого збалансованого та доступного приладу.

Рекуператори SmartChoice працюють за принципом включив і забув. Продуктивність 25м3 або 16м3 шумове навантаження на відстані 3-х метрів не перевищує 19 дБ, а теплоаккумулятор власної розробки дозволяє зберегти найвищу кількість тепла, без використання додаткового підігріву, та відмовитися від додаткових шумопоглиначів та фільтрів, бо він має ці функції від природи.

Для отримання розширеної інформації про вентиляцію в квартирі зверніться за номерами вказаними нижче, та дізнайтеся всі переваги та проблеми які вирішує наш виріб на сайті.

Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нашому блозі та на сторінці контакти.