Вентиляція квартири

MajorRoomvkvartire3

Кожен із нас мріє про своє затишне помешкання. Купляючи квартиру, ми докладаємо багато зусиль на її облаштування якісними меблями, побутовими приладами, не говорячи вже про такий потрібний ремонт, особливо, якщо вам дісталась не нова квартира. За цією метушнею, ми часто забуваємо наскільки важливою є вентиляція в квартирі та рекуперація повітря.

Вентиляція повітря має дуже важливе значення, так як забезпечує його чистоту, видалення надлишків вологи, тепла, побутових випарів та неприємних запахів. Вентиляція приміщень вашої квартири створить належні умови для здорової життєдіяльності без шкоди здоров’ю мікробами та спорами грибка.

Система вентиляції – складний процес, який вимагає чіткої схеми роботи, в іншому випадку усі зусилля майстрів не принесуть бажаного результату. Одним із складових процесів вентиляції є провітрювання та рекупераця. Воно забезпечує стійкий і тривалий повітрообмін між квартирою та зовнішнім середовищем, підтримує кондиціонування в кімнатах на належному рівні.

vitashni-ventilatoriПорівняно з розмірами приватних будинків, квартира, переважно, є меншою за площею, відповідно, можна суттєво зекономити на комунальних послугах. Але потреба у свіжому чистому повітрі та належному мікрокліматі в кімнатах не зникає. Якщо після переїзду ви маєте справу зі старими вентиляційними решітками, то можете сміливо їх викинути, свою функцію вони перестали виконувати вже давно. Сучасні енергозберігаючі металопластикові вікна допомагають зберегти тепло в помешканні, але за короткий час здатні накопичити затхле, перенасичене вологою та теплом повітря, особливо, якщо це квартира. Застаріла система вентиляції не справиться зі своїм завданням.

На допомогу приходить сучасний провітрювач Smart Choice. Такий рекуператор, а саме ефективність його роботи не залежить від розмірів приміщень, а користі він приносить багато. Вам не доведеться страждати від протягів, провітрюючи квартиру. Адже, таке «задоволення» може принести негативні наслідки для здоров’я та стати особливо небезпечним, якщо у вас є маленькі діти. Рекуператори повітря працюють безшумно і не перешкоджають вам займатись своїми справами  чи відпочивати.

prim_provetriv1Завдяки цьому приладу, ви забезпечите себе постійною циркуляцією повітря в квартирі. Вам не доведеться періодично відчиняти вікна, страждати від холоду, задушливого повітря, неприємних запахів з вулиці, рекуператор стабільно виконуватиме свою функцію в той час як ви будете займатись поввсякденними справами. Ви перестанете боятись, що запах страв, котрі готуються на кухні швидко дістанеться до спальні, так як провітрювач миттю усуне їх разом із надмірним конденсатом та замінить його свіжим повітрям.

Ви зможете приймати тривалу гарячу ванну, не боячись, що надмірна волога осяде на стелі, стінах та утворить грибок. Навіть, якщо у вас компактна квартира і маленька ванна кімната, рекуператор Smart Choice перешкодить накопичуванню затхлого повітря та конденсату, а також контролюватимуть належний мікроклімат.

Таким чином, після встановлення провітрювача, життя в вашій квартирі стане набагато комфортнішим: ви забудете про алергії, головні болі, «плачучі» вікна, покращиться сон, на стінах не з’являтимуться сірі сліди плісняви. Ви зможете залишатись кожен день повними сил та енергії до нових звершень.

Таким чином, провітрювач:

  • створить у вашій квартирі найкращий мікроклімат;
  • зникнуть неприємні запахи;
  • надмірна волога не буде осідати на ваших вікнах та стінах;
  • не стоятиме проблема появи плісняви;
  • вентиляція квартир працюватиме належним чином;
  • покращиться самопочуття та сон.

Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нашому блозі та на сторінці контакти.