Вентиляція будинку

212Самый-уютный-дом-в-мире-за-485-миллиона-13

Вентиляція в будинку – це складна система, яка вимагає знань при встановленні та чіткого розуміння її призначення. Вентиляція житлових приміщень сприяє постійному руху повітря, відповідно, його оновленню, виведенню неприємних запахів, зайвого тепла та підтримання, таким чином, ідеального мікроклімату у вашому домі.

Багато хто не зважає на той факт, що зручне проживання, економія комунальних послуг, здоровий сон – все це напряму залежить від правильної циркуляції повітря у вашому домі. Це стосується і кондиціонування повітря. Надмірна кількість тепла, що скупчується в кімнаті призводить до зниження нормальної вологості повітря, як наслідок, з’являються головні болі, нежить, чхання, сухість шкіри обличчя, печіння в очах.

Для контролю сприятливого для життєдіяльності мікроклімату був створений провітрювач Smart Choice. Цей рекуператор повітря розроблений таким чином, що забезпечує належне провітрювання в вашому домі та підтримує постійну циркуляцію повітря, оновлюючи його.

ad50a2bfa89fafb33c67c494fefe2Оскільки старі радянські вікна уже віджили своє, то не виконують своїх функцій на всі 100%. Дерево, безумовно, корисне для вашого здоров’я, так як є природним матеріалом, але з часом, воно піддається гниттю, старінню, осідає, втрачає форму та утворює значні віконні шпарини. В результаті все тепло з вашого дому виходить через вікна назовні, а ви переплачуєте за опалення.

Сучасні енергозберігаючі вікна вирішують проблему економії на комунальних послугах, зберігають тепло та комфорт у холодну пору року. Та, на відміну від дерев’яних вікон, які володіють природною вентиляцією, пластикові вікна перешкоджають правильній циркуляції повітря та затримують в домі надмірну вологість, затхле повітря, пил, котрі осідають на стінах та меблях. Рекуперація тепла стає необхідною в таких умовах.

pimg_srchttpprostostroycomwp-contentuploads201210estestvennaya-ventilyaciya-domajpg_altes_2Провітрювач, незважаючи на свої компактні розміри, бореться з описаними вище проблемами. Працює безшумно, але сприяє важливій для людського організму правильній циркуляції повітря в домі. Постійний рух повітря дозволить вам та вашій сім’ї дихати очищеним киснем, займатись повсякденними справами і не турбуватись, що запахи страв, які готуються, поширяться по цілому дому, а пара в ванній кімнаті призведе до утворення плісняви. Вам не доведеться відчиняти вікна, що стане у пригоді взимку. Крім того, сучасний провітрювач збереже такі важливі для людського організму іони кисню.

Тому, якщо ви дорожите своїм здоров’ям та здоров’ям близьких, при облаштування власного дому, не забудьте потурбуватись про встановлення провітрювача. Цей компактний прилад дозволить вам забути про негативні наслідки неправильної вентиляції в домі, збереже здоров’я мешканців та додасть життєвої енергії на кожен день.

Таким чином, провітрювач Smart Choice в вашому домі:

  • сприятиме правильній вентиляції;
  • буде підтримувати постійну циркуляцію повітря;
  • виведе неприємні запахи, надмірне тепло та вологість;
  • відновить сон та здоров’я мешканців за рахунок насиченого іонами кисню повітря;
  • підтримає кондиціонування повітря на належному рівні;
  • вирішить проблему появи плісняви на стінах та стелі.

Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нашому блозі та на сторінці контакти.