Усунення грибку

Цвіль в квартирі є причиною наявності зайвої вологи. Зазвичай люди думають, що з легкістю можуть від неї позбутися використовуючи різні хімічні засоби, і часто навіть не замислюються, що речовини від цих агресивних препаратів осідають в приміщенні, перебувають в повітрі, як наслідок накопичуються у Вас в організмі. Якщо Ви вирішили позбутися від цвілі в будинку, задаєтесь питанням про те як прибрати вогкість і неприємний запах від неї в приміщенні в якому живете, то потрібно дізнатися причину появи грибка. Для початку, умовою виникнення чорних плям є сприятливі умови для зростання колоній грибка, тобто порушення балансу вологи в приміщенні.

Існує декілька  причин дисбалансу.

admin-ajax

Прямими причинами є порушення в структурі конструкції, це погана гідроізоляція підвалу або тріщини в перекритті. Якщо у Вас протікає дах, або поганий фундамент, то на жаль побутовими або спеціальними приладами не усунути джерела проникнення вологи, і потрібно вживати серйозні заходи (ремонт), адже прилади вони тільки усувають симптоми хвороби та можуть призупинити зростання грибка, але ніяк не знищити.

Другий варіант це теплоізолювали фасад, поставили сучасні вікна, в наслідок чого порушили природну циркуляцію повітря, і оскільки людина в ході своєї життєдіяльності виділяє багато вологи, а вона в свою чергу не видаляється з приміщення, накопичуючись в ньому, створює хороші умови для розвитку грибка (тепло і волого). В такому випадку використовують механічні засоби такі як провітрювачі.

Наша компанія розробила пристрій, який на даний момент є найдоступнішим і продуктивним в своєму сегменті - побутовий провітрювач SmartChoice.

Він забезпечує постійну циркуляцію повітря, працюючи за принципом припливно-витяжної системи, утилізує тепло з повітря, що видаляється і нагріває припливне.

Нам вдалося досягти оптимального балансу продуктивності в 25 м3 / год і шумового навантаження в 19 дБ, як свідчать відгуки клієнтів, наша установка найтихіша

Як він вирішить проблему цвілі в будинку? Зараз поясню ...

У законсервованому приміщенні волозі з повітря нікуди діватися, ось вона і осідає на різних поверхнях, утворюючи умови для появи грибка на стінах, стелі і шпалерах.

 Наш провітрювач не дає цій волозі затриматися в приміщенні, він просто видаляє її разом з переробленим і застояним повітрям, також виведе пори грибка і запах вогкості, чим убезпечить Вас і Ваших близьких від неприємних хвороб, поганого самопочуття і зіпсованих речей.

Цвіль в квартирі це серйозна загроза здоров'ю, і тільки комплексна боротьба допоможе позбутися її. Замийте плями грибку спеціальними засобами і встановіть SmartChoice, це допоможе Вам вивести грибок, зберегти здоров'я і речі.

Зверніться за технічною консультацією до наших експертів, вони підкажуть як позбутися  грибка, як прибрати вогкість і неприємний запах в приміщенні. Завдяки розширеній сітці партнерів по Україні, можемо порадити компанії, які займаються усуненням грибку на професійному рівні. Ознайомтеся з нашим провітрювачем SmartChoice, і можливо Ви приймете правильне рішення довірити нам забезпечення приємної та комфортної атмосфери у Вашому домі.

Неприємний запах

Плачуть вікна

Іонізація повітря

Здоровий сон