Роль провітрювання у профілактиці грипу

У час зимових застуд так хочеться оберегти себе та попередити перші ознаки грипу. Для цього, щонайменше, потрібно уникати стихійних збіговищ людей, адже саме завдяки ним епідемія грипу прогресує. Працюючими людям доводиться найважче, так як застуда скошує їх найшвидше. То як захистити себе і уникнути дорогого тепер лікування грипу?

thumb-big-420x305-78d6_1Коли ви перебуваєте весь день на робочому місці та пересуваєтесь міським транспортом, то легко стаєте мішенню різних інфекцій. Більше того, саме ви, підхопивши застуду, можете стати носієм хвороби у вашому офісі. Щоб уникнути неприємних наслідків доцільно загартовуватись, пити ліки з ціллю профілактики застудних захворювань, вживати більше вітамінів. Але, що робити тим, хто має обмаль часу на всі ці справи?

Як відомо, грип передається повітряно-крапельним шляхом, тому на робочому місці найоптимальніші для вірусу умови. Ми часто забуваємо про роль системи вентиляції, адже саме вона є запорукою комфортних умов проживання та праці. Дуже рідко сьогодні вентиляційні системи в офісах та рекуперація повітря знаходяться в належному стані. Звідси і головні болі під час роботи, швидка перевтома, низька працездатність.

Застояне повітря, без можливості постійно оновлюватись, стає осередком накопичення збудників різних захворювань, в тому числі і грипу, пилу, спор грибків та інших неприємних наслідків. Погана вентиляція та рекуперація тільки сприяють їх поширенню. Для оптимальних умов праці просто необхідне часте провітрювання приміщення. Доступ свіжого повітря не тільки додасть сил та енергії, але й оновить застояне, перенасичене шкідливими речовинами в офісі.

Але, що робити в холодну пору року, коли часте провітрювання не є доцільним? Тут на допомогу приходить компактний рекупереатор. Незважаючи на розміри, він чудово виконує свою основну функцію – дбає про постійну циркуляцію повітря в приміщенні. І для цього зовсім не потрібно відчиняти вікна. Крім того, він на 98% зменшує концентрацію шкідливих мікроорганізмів і пилу в повітрі. А це дуже важливо в час епідемії грипу. Крім того, він зберігає іони кисню, котрі є незамінними для людського організму.

2010111011244174Дбайливі керівники фірм, котрі турбуються про своїх працівників та якісь їх роботи, обов’язково візьмуть на озброєння цей компактний прилад. Він є незамінним помічником і в якості профілактики від застудних захворювань. Чисте і свіже повітря є джерелом не тільки життєвої енергії, але й здоров’я. В час, коли хочеться захиститись від грипу, особливо на робочому місці, не обійтись без провітрювача. Він дбає про постійну циркуляцію повітря, оновлює його і виводить всі шкідливі речовини, котрі накопичуються в ньому. Це надзвичайно важливо в тих місцях, де є багато людей і віруси з легкістю можуть поширитись.

Якщо ви хочете забезпечити собі та своїм працівникам надійний захист та якісний робочий час, то встановіть в офісі провітрювач Smart Choice. Він відновить циркуляцію повітря, зекономивши при цьому витрати на опалення та електроенергію. Очистити повітря від пилу та збудників грипу тепер стало набагато простіше разом із функціональним провітрювачем.

Posted in Без категорії.