Вітаміни повітря або роль негативно заряджених іонів для нашого організму

Слова великого Гіппократа: «Повітря – це пасовище життя і найбільший цілитель всього й у всім», – є дуже доречними, особливо, коли говорити про іонізацію повітря і роль негативно заряджених іонів для людського організму.

В природі негативно заряджені іони найбільш розповсюджені біля водоспаду, багаття, в горах, при розряді блискавки і на лісових масивах, а також при виникненні статичних електричних полів.
Їхнє значення для організму важко переоцінити, атже вони впливають на рух крові. Іони кисню, котрі мають негативний заряд, при потраплянні в кров, заряджають оболонку еритроцитів мінусовим зарядом, у результаті чого, вони починають рухатись, відштовхуючись один від одного.

Крім того, органи людського організму, а особливо головний мозок, позитивно заряджені та притягують негативно заряджені еритроцити. Збільшення їх кількості  призводить до потужнішого руху крові в організмі, а сам обмін речовин при цьому збільшується.

Негативно заряджені іони позитивно впливають на працездатність, надають людині бадьорість, підсилюють окислювально–відновлювальні реакції. Взагалі, близько 30% негативних іонів надходять при вдихувані повітря, а 70% організм людини одержує через шкіру. Недостатність негативно заряджених іонів викликає почуття втоми, сонливість, роздратування, неуважність, незадоволення собою, що призводить до депресії, схильності до конфліктів і навіть аварійних ситуацій на дорогах.

При вивченні впливу на організм людини негативно заряджених іонів, вчені з’ясували, що вони тонізують, підвищують у крові рівень серотоніну. Серотонін має вплив на багато функцій організму, кров, у яку він надходить, покращує рухові функції, тонус м’язів, а найголовніше – це поліпшення настрою в людини. Крім того,  негативно заряджені іони впливають на циркуляцію крові, що зменшує застійні явища в органах, виводять шлаки, підвищують роботу ендокринної системи і головного мозку, призводить до зміцнення імунітету, як наслідок, збільшується тривалість життя.

Вважають, що серце – це насос для перекачування крові, але жоден насос не в змозі перекачати таку кількість рідини на відстань 60 тисяч км. Саме така цифра являє собою довжину судини організму людини, тому організм людини унікальний. У судинах, особливо головному мозку, еритроцити буквально протискаються, витягуються і пересуваються один за одним, щоб збагатити тканини та органи киснем.

Рух еритроцитів у судинах здійснюється лише завдяки тому, що поверхня у них, по перше, вкрита жировою плівкою, а, по друге, має негативний заряд, що дає можливість еритроцитам відштовхуватись для пересування і збагачення органів киснем.

Але не лише негативно заряджені іони сприяють руху крові, цьому ще сприяє вібрація, яка утворюється при пішохідній прогулянці чи бігу. Під час цих процесів відбувається виштовхування венозної крові від периферії. За рахунок розгинання ступні йде підкачування  крові і її розрідження в області серця. Саме тому заняття спортом та дихання повітрям, насиченим негативними іонами, є надзвичайно важливим для здорової життєдіяльності  людського організму.

Posted in Без категорії.