Рак. Його першопричина та профілактика

Рак – одне з найстрашніших захворювань. У світі проводиться чимало досліджень, націлених на боротьбу з цією недугою. Причин виникнення злоякісних утворень є чимало. Тому попередження раку було б ефективною панацеєю. Яким ж було здивування людей, які ознайомились з результатами досліджень Доктора Отто Варб33303563855588урга. Цей знаменитий у 20 столітті біолог довів, що першопричиною утворення пухлин є нестача кисню в організмі людини. Отже, свіже повітря у кімнаті чи поза її межами, має вагоме значення для здоров’я.

Доктор Варбург встановив, що поштовхом до утворення ракових пухлин є зміна кислотності в організмі людини. Іншими словами, pH організму стає нижчим за норму (7,365). Чим нижчим рівень pH (6,0), тим сприятливіші умови для утворення молочної кислоти. Як наслідок – зростає концентрація CO2. В таких умовах найкраще розвиваються ракові пухлини.

Вчений висунув наступне твердження, за яке і отримав Нобелівську премію: усі форми раку супроводжуються нестачею кисню (ацидоз і гіпоксія). Здорові клітини для нормального функціонування потребують постійного доступу кисню, а ракові – навпаки, розвиваються без нього. Якщо зменшити доступ кисню навіть на 35%, то протягом 48 годин, імовірно, клітини стануть раковими. Доктор Варбург довів, що причиною раку є нестача кисню, що створює в організмі кисле середовище. А так як ракові клітини є анаеробними (не вдихають кисень), то високі концентрації кисню (утворюють лужне середовище) попереджують злоякісні утворення.

x_ae803f25Ось ще один вагомий доказ того, що потрібно дбати про те як забезпечуються киснем тканини організму людини. Ми проводимо більшу частину нашого життя в приміщенні: дім, квартира, робота. Алергії, головні болі, поганий сон – все це негативні наслідки неправильної циркуляції повітря. Рекуперація повітря відіграє теж немале значення. Бажання зекономити на комунальних послугах, зберегти тепло в домі, призводять до того, що ми надто «закупорюємо» наше житло. Так, стає тепліше, але неправильна вентиляція, недостатня циркуляція повітря стають причинами багатьох хворіб, поганого самопочуття, появі грибка на стінах та, як виявилось, сприяють утворенню злоякісних утворень в організмі.

Провітрювач smart choice дає змогу, незважаючи на невеликі розміри, забезпечити ваше житло постійним притоком свіжого повітря, очистити його від бактерій, неприємних запахів та зберегти іони кисню, котрі підтримують стан людського організму на належному рівні. Таким чином, якщо ви хочете покращити якість власного життя, сну, роботи, а також попередити утворення ракових пухлин – встановіть компактний рекуператор, котрий не займає багато місця, але виконує такі важливі функції.

Posted in Без категорії.