Провітрювання підсобних приміщень

walk-in-closet-02 kladovka-svoimi-rukami3

Сучасну квартиру важко уявити без підсобних приміщень, а саме: комор, гардеробних, душова, приміщення для прання. Також сюди відносять передпокої і коридори. Хоч вони і є невеликих розмірів, але також потребують прибирання, провітрювання та гідної вентиляції.

pran_gribokБагато господарів забувають про прибирання підсобних приміщень, мовляв, вони невеличкі, багато пилу там не збирається, то ж заглядати можна рідше. Незважаючи на розміри, підсобні приміщення можуть також бути розплідниками бруду, плісняви, бактерій, неприємних запахів. Саме тому, особливу увагу слід приділити достатньому притоку повітря до них, а також провітрюванню.

Якщо ви любите готувати різноманітні страви, то у вашій коморі завжди багато продуктів, котрі потребують особливого клімату. Все свіже швидко псується і стає носієм цвілі, неприємного запаху, збудників хворіб. Нестача кисню і погана вентиляція пришвидшують ці процеси.

Не одна модниця гордиться величиною свого гардеробу і кількістю модного взуття, але всі ці речі збирають в собі пил з вули48715823ці, неприємні запахи, специфічний аромат від взуття. Все це згодом накопичується в невеличкому гардеробі, створюючи не надто приємний мікроклімат. Якщо ви прихильниця чистоти і свіжості, то обов’язково подбайте про належне провітрювання цього важливого приміщення.

Таким чином усі компактні та не менш важливі кімнатки в вашій оселі швидко накопичують та розповсюджують неприємні запахи, бактерії, затхле повітря, котрі згодом матимуть для господарів дому неприємні наслідки. Щоб цього уникнути, достатньо встановити компактний провітрювач, який стане незамінним джерелом свіжого повітря, правильної його циркуляції в тих підсобних приміщеннях, де відсутні вікна, велика площа та природнє провітрювання.