Провітрювання вітальні

vitalynya-kimnata-foto-dyzaynvitalynya-dyzayn-interyeru-foto

Усі ми стараємось облаштувати наш будинок за останнім словом техніки: наповнюємо кімнати зручними меблями, клеїмо модні шпалери, встановлюємо сучасну техніку, а також популярні сьогодні пластикові вікна, з метою зекономити на комунальних послугах. В гонитві за комфортом, ми часто забуваємо наскільки важливою є вентиляція в будинку та рекуперація повітря.

Система вентиляції спрямована на виведення з повітря у вашому дому шкідливих речовин, неприємних запахів, надмірного тепла та забезпечення належного мікроклімату. У правильності її функціонування приймають роль багато факторів, одними з яких є провітрювання та рекуперація.

пле1Якщо ви любите приймати гостей у своєму домі чи квартирі, то вітальня – найкраще для цього місце. Така кімната, найчастіше, вважається обличчям господарів дому, тому на її оформлення відводиться більше часу. Сучасні меблі та техніка, часто, під впливом тепла, сонячних променів можуть вивільняти в повітря шкідливі леткі речовини, які ви будете вдихати. Так, відкрите вікно допомагає у боротьбі з різноманітними неприємними запахами і т.д. Але, що робити в холодні пори року, коли так важливо вберегти тепло в домі? Ви ж не бажаєте, щоб ваші гості мерзли поки вітальня провітрюється?

Саме в таких випадках потрібним є сучасний провітрювач Smart Choice. Сучасний рекуператор усуне неприємний запах у квартирі та шкідливі випари побутових приладів і для цього вам не доведеться періодично відчиняти вікна. Ви збережете тепло та здоров’я своїх гостей під час застілля у вітальні.

Часто, ми можемо спостерігати в наших будинках конденсат на вікнах. Це відбувається тому, що в кімнаті накопичується зайва волога. Через герметичність вікон, без їх відкриття, вона не має куди діватись та осідає на вікнах та стінах. Такі умови за короткий час розвинуть грибок на стінах. Ми не хочемо бачити «почорнілі кутки», дихати спорами плісняви та відчувати на власному здоров’ї шкідливі наслідки надмірної вологості. Вітальня з пліснявою не найкращим чином представить вас як хороших господарів дому. Саме тому, в сучасному будинку для здоров’я всієї родини провітрювання та правильна циркуляція повітря мають таке вагоме значення.

gostinaia-v-zelenih-tonah6Компактний рекуператор працює безшумно, без відкривання вікон, але забезпечує постійну циркуляцію повітря, кондиціонування, виведення надмірної вологи та усіх шкідливих мікробів. І все це за незначних витрат електроенергії гарантує вам чудове самопочуття та вбереже ремонт і новенькі меблі від «кусючої» плісняви.

Ви зможете із впевненістю запрошувати в гості друзів та родину, влаштовувати в вашій вітальні веселі застілля та не боятись за здоров’я оточуючих. Сучасний провітрювач забезпечить вашій вітальній кімнаті сприятливий мікроклімат, гарний настрій без втрат такого дорогого зараз тепла та електроенергії.

Таким чином, після встановлення провітрювача у вашій вітальні: