Провітрювання спальні

1189744343bedroom

Усі ми більшу половину дня проводимо на робочому місці. А по приході до дому, втомлені, приємно якнайшвидше поринути в здоровий сон. Кожен облаштовує спальну кімнату так, щоб зробити її максимально комфортною: спокійні кольори стін, новітні меблі, комфортний матрац та натуральна постільна білизна. А як щодо повітря, яким ви дихаєте під час сну?

IMG_5341За день в повітрі спальні накопичується пил, мікроби і вологість. Все це згодом осідає на ваших легенях, якщо в кімнаті не забезпечений постійний притік повітря та якісна рекуперація. Багато людей встановлюють вентиляційні системи, неякісні рекуператори та нечасто вони приносять бажаний результат. Слід розібратись в чому ж причина. Вентиляція будинку – це видалення надлишків вологи, випарів від побутових речей та шкідливих речовин з повітря у вашій кімнаті. В той же час провітрювання забезпечує постійне і стійке підтримання у вашому будинку сприятливої атмосфери, чистоти повітря та правильної теплової ефективності для належного функціонування всіх систем людського організму. Якісна вентиляція приміщень неможлива без правильного провітрювання.

Саме для таких цілей був розроблений провітрювач Smart Choice. Незважаючи на свої компактні розміри, рекуператор забезпечить правильну циркуляцію повітря в вашій спальні та решті кімнат, не перенавантажуючи електромережу та без шкоди для навколишнього середовища.
Людський організм виділяє вологу, разом з потом та диханням, все це накопичується у вашій спальні за час сну. Крім того, сучасні металопластикові вікна зберігають тепло, але водночас перекривають доступ кисню в дім та знижують кондиціонування повітря. Вся волога, пил та зайве тепло накопичуються в спальні. Ви вдихаєте затхле повітря і згодом не можете знайти причину поганому сну, втомі, частим алергіям та головним болям. Причина полягає у відсутності правильної циркуляції повітря, яка не тільки забезпечує доступ свіжого повітря, але й виводить усе шкідливе та непотрібне з вашого дому.

Новітній рекупиратор не тільки наситить повітря киснем та забезпечить його правильний кругообіг, але й підтримає сприятливу для проживання температуру, виведе зайву вологу, яка є причиною «чорних кутків» та різноманітних захворювань господарів дому, але й забезпечить ваші легені доступом таких важливих іонів кисню.

spalni-italii-modern-patty-beigeЯк наслідок, ви помітите значне покращення сну, нічні жахи перестануть вас турбувати, ви будете прокидатись повними сил та енергії для нового робочого дня. І найголовніше, ви забудете про алергії, постійне чхання, нежить та головні болі. Компактний провітрювач працює абсолютно безшумно, не споживає багато електроенергії і виконує свою найголовнішу функцію – забезпечує вашу спальню правильною циркуляцією повітря та дарує здоровий сон. І все це не потребує періодичного відкривання вікон. Вам не потрібно мерзнути взимку, поки провітрюється кімната, випускаючи дорогоцінне тепло у вікно.

Провітрювач економить витрати на опалення, дбає про ваше здоров’я та насичення організму киснем, поки ви ніжитесь у ліжку та відпочиваєте після важкого робочого дня. Зі Smart Choice ви забудете про шкідливі мікроби, пил і плісняву, натомість забезпечите собі здоровий сон та чисте іонізоване повітря.

З новим провітрювачем у спальні:

  • ви забезпечите собі здоровий сон;
  • забудете про нічні кошмари;
  • ваша кімната буде провітрюватись, без потреби відчиняти вікна;
  • ви забудете про алергії, чхання та головні болі;
  • повітря завжди буде насиченим іонами кисню;
  • пилюка разом з надмірною вологою не будуть осідати на ваших меблях;
  • вранці ви будете прокидатись повними сил та енергії.

 Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нас на блозі та на сторінці контакти.