Провірювання в їдальнях

41 Ідальня 1 042

Слово «їдальня» нечасто викликає у нас приємні асоціації. Зазвичай, згадується шкільна столова чи схоже приміщення на роботі чи рідному навчальному закладі. У всіх цих закладах вона не сильно відрізнялась особливостями інтер’єру, принципом роботи чи навіть ароматом, котрий можна було почути здалека. Так чому ж їдальні навіюють багатьом не надто приємні спогади?

Відповідь не є складною. У думках відразу виринає специфічний запах, який супроводжує усі приміщення такого типу і навіть не сильно відрізняється між собою. Як наслідок, «ароматний» одяг відразу давав зрозуміти де ви щойно були і що їли. Але в цьому нічого хорошого немає. Кому ж подобається відчувати на собі запах смажених котлет, борщу, картоплі з цибулею і ще чогось вчорашнього.

kartinka16Проблема захована у неправильній вентиляції приміщень під їдальні. Радянські витяжки давно своє віджили, якщо вони взагалі були дієвими. Особливо це стосується шкільних їдалень, адже там ніхто не спішить робити новенький ремонт чи витрачати кошти на правильне планування монтажу вентиляційних систем. Організм дорослої людини, як відомо, стійкіший до впливу негативних зовнішніх чинників, на відміну від дитячого. Запахи приготованої їжі, пара, випари з газових плит, погане провітрювання не кращим чином вплине на вашу дитину. Надлишок вуглекислого газу в повітрі шкільної їдальні призведе до зниження працездатності, поганого самопочуття, алергічних реакцій у школярів.

Основне джерело  забруднення повітря в їдальні – це кухня. Велика кількість обладнання, котре гріє, жарить, коптить, виділяє жир і пару. Без потужного промислового вентиляційного обладнання важко уявити достойний мікроклімат, котрий не нашкодить вам чи вашим дітям. Саме тому, обов’язково слід піднімати питання вентиляції їдалень у навчальних закладах чи інших громадських місцях, так як наслідки для організму таке «аромstol2атне» повітря може мати найрізноманітніші.

Недостатнє провітрювання теж відіграє чималу роль у створенні мікроклімату їдальні. Зазвичай, вікна в такому приміщенні насправді просто для краси, або достатнього освітлення. Часу на періодичне штучне провітрювання  ніхто не виділяє, що і є негативним фактором для мікроклімату. Можливість в постійному оновленні повітря є важливою складовою у налагодженні функціонування систем вентиляції.

Саме тому, рекуператор Smart Choice є незамінним помічником в їдальнях, особливо там, де харчуються школярі. Компактний провітрювач стане незамінним помічником в приміщенні, де обмежені можливості в періодичному відкриванні вікон. Крім того, він є економічним і потужним помічником в боротьбі зі всілякими неприємними запахами, під час роботи зберігає тепло і повертає в приміщення свіже чисте повітря.

Для того, щоб покращити загальний стан у наших громадських їдальнях, зробити їх більш затишними і приємними, достатньо встановити компактний провітрювач і відчути помітну різницю у якості повітря до і після монтажу.