Плачуть вікна

У холодні періоди року всі ми стикаємося з проблемою конденсату на вікнах, або як кажуть в народі: у мене ''плачуть вікна ''. Конденсат виникає при контакті теплого повітря з холодною поверхнею вікна. Плачущє вікно це наслідок поганої вентиляції в приміщенні, що призводить до надлишку вологи в повітрі. Зазвичай ця проблема дає про себе знати після заміни вікон на енергозберігаючі.

А як відомо, склопакети порушують природний повітрообмін приміщення, вони не дають покинути накопичене повітря, яке сповнено вологи і іншими речовинами які викликають неприємний запах.

zima-prishlajpgЩоб забезпечити приміщенню повітрообмін недостатньо відкрити вікно, треба систематично його провітрювати з повністю відкритими вікнами, часто створюючи протяги і випускаючи дороге тепло з приміщення, так само Ви ризикуєте, якщо в кімнаті маленька дитина, або поспіхом ви забули закрити вікно і пішли на роботу.

І як тоді вберегти свій будинок від зайвої вологи, зіпсованих речей і надалі грибка на стінах? Можна просто закрити очі на це, але в майбутньому конденсат змусить Вас робити ремонт, сумніваюся, що Ви цього хотіли.

Ми зіткнулися зі схожою проблемою в своїх будинках, і знаючи причину її походження почали досліджувати ринок і пробувати різні прилади - рекуператори.

І натрапили на ряд проблем таких як висока ціна і такий же рівень шуму, який заважав спати.

Так народилася ідея створити свій прилад, який був би доступним кожному і одночасно відповідав сучасним стандартам по продуктивності і шумовому навантаженні.

Побутовий провітрювач SmartChoice це плід довгих інженерних вишукування та обчислення.

Він працює за принципом утілізації тепла з витяжного повітря и передачі його припливному, при цьом виводячі перероблене повітря, в якому накопічілася зайве волога и запахи. Алюмінієвий регенератор тепла, має високий коефіцієнт теплообміну, це наша унікальна розробка, завдяки якій нам вдалося зберегти тепло приміщення та забезпечити безперервний повітрообмін.

Детальніше проблема зайвої вологи, та як наслідок утворення грибка на стінах і стелі описана в рубріці Як побороти грибок.

Для отримання інформації про всі можливості SmartChoice зв'яжіться з нами, ми проаналізуємо причину виникнення вологи та допоможемо позбутися її раз та назавжди.

Іонізація повітря

Неприємний запах