Переваги встановлення провітрювача

Мікроклімат житлового приміщення відіграє дуже важливу роль для його жителів. Циркуляція свіжого повітря та рекуперація важливі для забезпечення необхідної кількості кисню, правильної температури і вологості в домі. Тому сімейні лікарі рекомендують робити вологе прибирання і декілька раз на день провітрювання у кімнатах. Але найчастіше господарі на це не звертають належної уваги.

ллУсіх більше турбує питання утеплення будинку і які металопластикові вікна краще встановити. А про те, яке значення відіграє вентиляція і кондиціонування замислюються потім. Утеплений дім з металопластиковими вікнами стає непробивною фортецею для свіжого повітря, а кожній людині потрібно на одну годину 30м3 чистого повітря. Окрім того, застояне повітря в кімнаті може викликати кисневе голодування, а це погано відзначається на вашому здоров’ї. Якщо у одній кімнаті проживає декілька чоловік – це означає, що без постійного провітрювання збільшується частка вуглекислого газу, а отже кисневе голодування забезпечене кожному члену сім’ї. Без належного провітрювання людина відчуває себе втомленою, її мучить головний біль, відсутність настрою, вона може впасти у депресію. Недарма кажуть, що на свіжому повітрі і апетит більший, і мислити краще.

Популярність встановлення металопластикових вікон зберігає тепло та ізолює від шуму, але без належного провітрювання, може стати причиною підвищеної вологості, а це призведе до виникнення питання як боротися з гришгбком на стінах? Спори грибка швидко розповсюджуються і осідають в дихальних шляхах, що може призвести до алергічних реакцій та інших проблем зі здоров’ям. Тому вентиляція будинку просто необхідна для кожної сім’ї. Але постійно вікно тримати відчиненим – це не вихід, адже можуть потрапити з вулиці шкідливі випари, неприємні запахи і шум вулиць.

Сьогодні на ринку є можливість придбання різноманітних гаджетів: кондиціонери, рекуператори повітря, вентилятори, зволожувачі тощо. Більшість з них є громіздкими і дорогими в обслуговуванні. Наприклад, в кондиціонерах потрібно очищати фільтр кожні три місяці, але цього майже ніхто не робить,  тому з потоком повітря при роботі кондиціонера розповсюджується не лише повітря з бажаною температурою, але й різноманітні мікроби. Окрім цього ми часто встановлюємо для кондиціонера занижену температуру влітку, від якої можемо застудитися. Ще кондиціонери і вентилятори осушують повітря з яким працюють, тому і встановлюють зволожувачі приміщень, а це зайві витрати. Зазвичай, ці механізми не подають повітря з вулиці, а перероблюють лише кімнатне, від чого зникають негативно заряджені іони кисню, необхідні для правильної циркуляції крові в організмі, або подають лише невелику частину справді чистого повітря.

ппМегауніверсального гаджету для усунення цих проблем ще не існує, але є виріб, який зекономить ваші кошти і поєднає в собі декілька функцій для створення оптимального мікроклімату в кімнаті все ж таки є. Рекомендуємо відвідати сайт компанії SmartChoice і ознайомитись з новим провітрювачем. Компактний рекуператор представляє собою систему припливно-витяжної вентиляції:

  • задає оптимальну температуру при подачі свіжого повітря;
  • витягує «мертве», затхле повітря з кімнати і повертає нове з негативно зарядженими іонами;
  • оптимізує вологість у приміщенні;
  • вас не турбуватимуть можливі протяги, неприємні запахи вулиць чи переохолодження кімнати;
  • провітрювач компактний і майже безшумний, що є аргументом для належного відпочинку чи кропіткої роботи.

А головне – він попіклується про завжди свіже і очищене повітря, так необхідне для вашого здоров’я і вашої родини.

Posted in Без категорії.