Неприємний запах

Кожен стикався з тим, що заходячи в квартиру або будинок, він відчував індивідуальний запах приміщення, і не завжди він був приємним. Зазвичай проблемою наявності неприємного запаху в квартирі є накопичення молекул від випарів, особливо це помітно після заміни вікон на пластикові. Так як спочатку в природну циркуляцію приміщення була закладена система з вентиляційного каналу і щілин між рамами вікон, що призводило до створення природного провітрювання, а в кімнатах враховувалися тільки дерев'яні віконні рами, які успішно заклеювалися на зимовий період. Сучасні технології енергозаощадження, на жаль не піклуються про наслідки відсутності видалення переробленого повітря та подачі свіжого, що призводить до накопичення шкідливих молекул, які і викликають цей неприємний запах вогкості, грибка, тютюну, меблів та речей.

І все ж як позбутися неприємного запаху?

Відповідь - забезпечити постійне провітрювання приміщення, адже виробник і продавці пластикових склопакетів не розкажуть про те, що Вас чекає через рік відсутності повітрообміну, не пояснять, що при провітрюванні в режимі кватирки не відбувається повітрозаміщєння, що для запобігання утворенню грибка, конденсату і запахів потрібно залишати повністю відкритим вікно в середньому на 20-30 хвилин на добу, особливо це «вигідно» взимку, коли вкладені гроші на підігрів приміщення

Ми зіткнулися з проблемою відсутності на ринку доступного провітрювача який забезпечить циркуляцію повітря в приміщенні, і не дасть накопичитися неприємному запаху. З цього було прийнято рішення створити пристрій, який буде відповідати сучасним вимогам і стандартам розвинених країн, вирішувати ті ж проблеми з якими намагаються боротися тисячі людей, що живуть в законсервованих приміщеннях.

Маючи значний досвід в вентиляції нам вдалося створити такий прилад - це побутовий провітрювач SmartChoice.

Він сконструйований таким чином, щоб забезпечити усунення переробленого повітря, що містить в собі молекули запаху, вологи, і видалити надлишок СО2, при цьому утилізуючи тепло з забраного повітря, і передаючи його свіжому припливному, тим самим підігріваючи його.

Виходячи з нашого досвіду для провітрювання житлового приміщення необхідна продуктивність становить 25 м3/ год і при цьому з мінімальною шумовий навантаженням в 19 дБ, для порівняння шум від системного блоку комп'ютера коливається від 25 до 35 дБ.

SmartChoice не дасть накопичитися запаху в кімнаті, і дає відповідь на вічне питання як позбутися неприємного запаху - провітрити, при цьому зберігши більшу частину тепла.

Зв'яжіться з нашими технічними консультантами, розкажіть про причини своїх проблем з повітрям, і ми постараємося Вам допомогти.

І пам'ятайте, що людина без їжі здатний прожити 2 тижні, без води 4 дні, а без повітря 2 хвилини.

Грибок на стінах

Плачуть вікна

Іонізація повітря

Здоровий сон