Літній відпочинок і небезпечні готелі

Наближається літо – пора відпусток, спеки, подорожей і гарячих путівок і т. д. Багато хто спокушається на низькі ціни і можливість дешево відпочити за кордоном. Та не завжди такий відпочинок буде якісним і принесе вам задоволення. У більшості випадків – це зайві проблеми, додаткові витрати і неякісне обслуговування в готелях.

2517f80f504f1b855ff8170ecd049ac8Найбільше проблем на відпочинку буває саме з готелями. Не завжди намальовані на фасаді зірки дійсно заслужено отримані. Тому, перед тим як зекономити, слід пересвідчитись чи перебування в такому готелі не коштуватиме вам власного здоров’я і нервів.

Якісне проживання – це одна з головних складових справді хорошого відпочинку. Під час вибору куди поїхати у відпустці, зверніть уваги на відгуки про готель, де ви плануєте зупинитись. Крім харчування, належного сервісу, вагоме місце займає якість вентиляції в номерах та інших приміщеннях закладу.

Сучасні готелі будуються з розрахунком на сьогоднішні вимоги та реалії життя. Однією з таких є пластикові вікна. Вони, як відомо, стоять на перешкоді природній вентиляції. Крім того, витяжки без притоку свіжого повітря не можуть працювати. Саме тому постає необхідність в примусовій приточно-витяжній вентиляції.

Коли ви заходите у свій номер, а вас вітає затхлий задушливий запах, запотілі вікна, сліди грибка в ванній – то ці фактори не зіграють позитивну роль ні на якості сну, ні на стані здоров’я, ні на обличчі готелю. Тому, слід приділяти максимум уваги ознайомленню з інформацією про готель.

Насправді, монтаж вентиляційних систем в готелях має ряд труднощів. Однією з таких є зовнішній вигляд фасаду закладу. Велика кількість кондиціонерів на стінах явно не створює презентабельний вигляд. Що стосується вигляду холу, коридорів і номерів, то труби та інші складові вентиляційних систем точно не приваблюватимуть відвідувачів. Саме тому, вентиляція в готелях повинна бути потужною, непомітною та якісною.

По нормативних документах, для однієї людини потрібно мінімум 20 м3/год приточного повітря. Що стосується готелю, то вона не завжди є достатньою. Розрахунки проводяться із 60 м3/год. Коли вибирають обладнання для монтажу вентиляції, то враховують максимальну заселеність готелю.

1445257090_222Вентиляція в готелі включає в себе вентиляцію номерів та ванних кімнат. Вони працюють незалежно одна від одної і повинні бути однаково якісними. Погодьтесь, неприємно, відпочиваючи на ліжку, відчувати, що в цей час відбувається  в туалеті чи в ванній. Саме тому, для максимально якісної циркуляції повітря слід встановлювати провітрювачі Smart Choice.

Ці компактні рекуператори є практично непомітними, але зі своїми функціями забезпечення якісного провітрювання справляються на найвищому рівні. Крім того, установка не є громіздкою і не псує зовнішнього фасаду готелю. Рекуператор повітря виведе усі неприємні запахи, надмірну сухість і вологість, попередить утворення плісняви в найбільшому осередку її розвитку – ванній кімнаті, захистить відвідувачів від алергій та зекономить витрати на електроенергії і опаленні номерів.

Якщо ви мрієте про ідеальний відпочинок, то якісний сон є незамінною його складовою. Провітрювач дбає про вас, створює найкращі умови для релаксації, працює безшумно і не заважає займатись своїми справами, а саме насолоджуватись відпусткою.

Posted in Без категорії.