Іонізація повітря

У сучасному суспільстві ми кожен день змушені вступати в конфлікт зі своїм організмом. Потихеньку з людини прямостоячі ми переходимо в людину-сидячу і все більше часу проводимо перед монітором, і якби тільки на роботі. Прогулянки по свіжому повітрю, активне життя ми замінюємо на віртуальне, від чого позбавляємо себе безоплатної профілактики, яку дає природа.  Зрідка нам вдається втекти від повсякденної метушні. Хтось ходить в гори, або в ліс щоб заспокоїтися, зняти напругу, відновити енергетичний баланс. Чи часто ми розуміємо, що ж насправді відбувається у нас в організмі в ці моменти?

А відбувається насичення киснем і живим повітрям. Негативно заряджені іони проникають в ваш організм, заміщаючи і виводячи згубні позитивні, які як відомо, повільно, але впевнено, як сигарети, руйнують наше тіло, створюють стреси і нездужання, викликають передчасне старіння.

Наші будинки і офіси насичені сучасними електроприладами, які і є джерелом походження позитивно заряджених іонів, що витають в повітрі.

На жаль мало хто з нас замислюється про гігієну дихання, що є причиною багатьох захворювань таких як астма, алергія і навіть рак. Як показують останні дослідження в області онкології: недолік кисню і надлишок позитивно заряджених іонів в крові провокує виникнення пошкоджених клітин, які розмножуючись створюють доброякісні пухлини.

Алергія у дітей, що не виліковується медичними препаратами також в основі має неякісне повітря, в якому знаходиться величезна кількість випарів починаючи від будівельних матеріалів з яких побудований будинок, закінчуючи меблями, іграшками та пилом. А батьки, не розуміючи причини хвороб своїх чад, напихають їх молоді організми медикаментами, чим наносять ще більшої шкоди.

Люди які страждають на астму так само схильні до ризику загострення і постійних нападів через неякісне повітря.

Розроблений нами побутової повітрювач SmartChoice по праву може називатися іонізатором повітря, оскільки виконує цю функцію природним шляхом.

Відгуки від людей, які встановили наш SmartChoice, так як мали ряд інших проблем з повітрям, таких як неприємний запах або грибок на стінах, підтвердили поліпшення свого самопочуття, сну, і загального тонусу організму. Це закономірно, адже SmartChoice поставляє атмосферне повітря в приміщення, не дає накопичитися алергенам і пилу.

Відсутність електричного підігріву не змінює енергетичний заряд припливного повітря, оскільки прилад працює виключно за рахунок природних фізичних принципів теплообміну.

Ми звикли пити свіжу і чисту воду, вибираємо менш шкідливі продукти, але не звертаємо уваги на те чим дихаємо, а даремно, адже без кисню ми не проживемо і декількох хвилин.

Полюбіть себе і своїх близьких і забезпечте їх найнеобхіднішим для життя - повітрям.

Встановіть провітрювач в дитячій і Ваша дитина буде дихати свіжим повітрям, адже зростаючому організму потрібно багато кисню. Навіть під час перегляду улюблених мультфільмів його організм не буде відчувати кисневого голодування.

Встановіть SmartChoice в спальні і компенсуйте то мізерне перебування на свіжому повітрі, оскільки Ви будете спати, а Ваше приміщення постійно буде насичено живим повітрям. Не відкладайте турботу про здоров'я на потім, тому що потім може бути пізно.

Зв'яжіться з нашими консультантами, дізнайтеся більше інформації про те як уберегти себе і дітей від поганого повітря.