Провітрювання в гаражі

garage-011f301d83286bcbbcb312bd1557daa834

Багато чоловіків вважають гараж своїм святилищем, адже там, зазвичай, зберігається їх найцінніша річ – автомобіль. Незважаючи на те, що прогрес іде вперед, навіть сучасним іномаркам загрожує корозія. Сумно, коли якісний та дорогий автомобіль псується всього лиш через банальну проблему циркуляції повітря.

Крім авто, в гаражах ми часто зберігаємо різні інструменти, знаряддя для ремонту, побутові рідини та суміші, фарби, лаки і т.д. Окрім появи іржі, гниття матеріалів та деталей, також існує небезпека шкідливих випарів. Брак часу через зайнятість не дає змогу привести все в порядок чи перевірити термін придатності хімічних речовин. Ремонтні роботи часто супроводжуються вдиханням випарів бензину чи мастил, не згадуючи вже про отруйні вихлопні гази. Так, нетривалий контакт з ними не принесе шкоди, але й користі теж.

P1040708Крім того, надмірне скупчення вологи через порушення циркуляції повітря може привести до утворення шкідливої плісняви, яка буде осідати на стінах та деталях автомобіля. Нам доведеться тратити багато дорогоцінного часу та грошей на боротьбу з нею, переважно, безуспішну.

Взимку дороги часто посипають сіллю чи піском, і все це на колесах авто потрапляє в наш гараж. Сіль із хімією, що пристають до машини взимку, особливо інтенсивно проявляють окиснення при високій вологості повітря. Окрім того, в гаражі ми часто проводимо різні роботи, що вимагають вентиляції та хорошого провітрювання приміщення. Таким чином, причин, щоб встановити рекуператор SmartChoice у нашому гаражі більш, ніж достатньо.

Чоловікам, безумовно, буде приємною можливість перетворити це місце на справжню комфортну зону, в якій можна відпочити на самоті чи зайнятись якимось хобі. Якісна рекуперація повітря – це також вагомий аспект комфорту в приміщенні. Багато представників сильної статі ставляться з особливим трепетом до свого «святилища» і проводять там дуже багато часу.

Тому, зробивши нескладні технічні роботи по встановленню провітрювача, ви надовго забезпечите свій гараж постійною циркуляцією повітря. Такі рекуператори повітря стануть причиною того, що вологість та пліснява будуть вам та вашому авто не страшні.

uborka-garazha-01Встановивши провітрювач в гаражі, ми зможемо проводити в ньому час без шкоди для свого організму і не боятись отруєнь від шкідливих випарів, а також того факту, що наше авто може «покусати» іржа.

Новітній провітрювач дає змогу:

  • досягти првильної циркуляції повітря;
  • позбутись неприємних запахів та шкідливих випарів в нашому гаражі;
  • забезпечити мксимально комфортні умови для зберігання різноманітних побутових речей та інструментів;
  • зберегти наше авто від корозії;
  • забезпечити постійний притік свіжого повітря у наш гараж;
  • усунути надмірну вологість та ризик появи плісені.

 Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нас на блозі та на сторінці контакти.