Фітнес-центри і роль вентиляції для занять спортом

Для будь-яких приміщень різних категорій і специфіки їх діяльності пред’являються певні вимоги до санітарних, технічних і повітряних норм. Не є винятком і приміщення під заняття спортом. До подібних закладів відносять спортивні клуби, фітнес-центри.

00849211_n1 (1) Найбільшою проблемою при забезпеченні циркуляції свіжого повітря, а також видалення відпрацьованого, насиченого вуглекислим газом, є протяги, які утворюються в результаті відкривання дверей і вікон. При недостатньому повітрообміні, перебування в спортивному залі, фітнес-клубі, або центрі створюється  дискомфорт через відчуття спертого, задушливого повітря. Для вирішення такого непростого завдання рекомендується обладнання таких приміщень системою вентиляції і кондиціонування повітря.

Найбільш ефективним способом забезпечити необхідну циркуляцію повітря в спортивних приміщеннях є система припливно-витяжної вентиляції – рекуператор Smart Choice.

Встановлення таких рекуператорів дасть можливість повітрю постійно надходити в будь-яку точку приміщення, а компактні розміри зі сторони вулиці дозволять ефективно видаляти відпрацьоване повітря, не створюючи при цьому протягів. Дуже важливо серйозно підійти до розрахунків для монтажу систем вентиляції, виходячи з таких параметрів: площа приміщення, передбачена кількість відвідувачів, індивідуальні особливості і побажань замовника і т.д.

24185_20140513161622_53721b2680b39На сьогоднішній день досить великого поширення набули системи, оснащені компактними рекуператорами. Принцип роботи провтірювача полягає в передачі теплової енергії відпрацьованого (витяжного) повітря припливному. Такий фактор є дуже важливим для економії тепла при нагріванні зовнішнього повітря в холодну пору року. Дане технічне рішення дозволяє істотно скоротити витрати на комунальні послуги. Крім того, це чудова можливість попередити небажане утворення плісняви, усунути надмірну вологість повітря. До переваг провітрювачів, також, належить збереження іонів кисню. Вони незамінні для занять спортом, так як сприяють правильному функціонуванню всіх систем організму, додають життєвої енергії, та насичують повітря киснем.

Відкриваючи фітнес-клуб, спортивний зал, пам’ятайте, що ви забезпечуєте людей здоров’ям, бадьорістю, спортивним розвитком. Ви повинні подбати про якість вашого продукту, яка залежить не тільки від професійної підготовки тренерів, кількості тренажерних механізмів. Важливо створити оптимальну атмосферу з певними мікрокліматичними умовами, яка б дозволила найбільш ефективно використовувати всі ваші ресурси. Це легко можна зробити із компактними провітрювачами Smart Choice.

Posted in Без категорії.