FAQ

ukr

Виробник

Побутовий провітрювач SmartСhoice розроблений та виробляється нами у Львові. Сучасне виробництво дозволяє виготовляти більшу частину комплектації своїми зусиллями. Що в свою чергу дає нам можливість утримувати стабільну ціну 2980 гривень протягом декількох років, не залежно від валютної та економічної ситуації у країні. При цьому якість виробленого провітрювача стабільно висока.

Відмінності SmartChoice

У нас часто запитують, чим SmartChoice відрізняється від інших рекуператорів.
1. Принцип вилучення тепла з витяжного повітря.
2. Теплообмінником, він у нас алюмінієвий.
3. Оскільки наш провітрювач розроблявся для побутових цілей, то в ньому стандартно запрограмовано один оптимальний режим, який забезпечує найвищу продуктивність і найнижчу шумове навантаження серед інших представників ринку.
4. Завдяки доступній ціні можна забезпечувати провітрювання великих приміщень. Наприклад: один з наших клієнтів захотів провітрювання в офісі 100м2 і кількістю працівників до 15 осіб, для початку поставили 4 шт, чого цілком вистачило і клієнт залишився задоволений, адже це допомогло заощадити досить велику суму грошей.
5. Так само SmartChoice був розроблений на основі досвіду роботи з іншими рекуператорами, ми визначили всі необхідні характеристики для провітрювання і комфортної експлуатації, і зробили так,  щоб він працював, а Ви відпочивали, насолоджуючись свіжістю приміщення. Включив і забув про ті проблеми, які були з повітрям до появи нашого SmartChoice.
6. Ну і звичайно індивідуальний підхід до всіх клієнтів. Адже проблеми різні і не завжди їх можна вирішити за допомогою рекуператорів. А оскільки ми володіємо багаторічним досвідом в сфері клімату, та енергозбереження, то можемо професійну консультацію у всіх нестандартних випадках.

Гарантія

Гарантія на SmartChoice становить один рік, ресурс роботи вентиляторів 15 років.

Процедура взяття на гарантію відбувається шляхом реєстрації серійного номера (розташований в кишені для проводу) на офіційному сайті smartchoice-ua.com
У разі несправності звертатися до виробника і вказати серійний номер приладу, для подальшого вирішення проблеми.

Монтаж провітрювача

Єдиною перешкодою в монтажі рекуператора є відсутність отвору в стіні, яка розмежовує Ваше приміщення і вулицю. Це питання вирішується шляхом буріння отвора необхідного діаметра. З алгоритмом монтажу можна ознайомитись за даним посиланням

Оскільки наш провітрювач в стандартній комплектації розрахований на монтаж з вулиці, і ми  часто стикаємося з замовниками, у яких квартира знаходиться вище першого поверху. А у таких ситуаціях неможливо обійтися без виклику спеціальної техніки або змусити монтажника виконувати акробатичні трюки на висоті 5-го поверху.
Для таких випадків ми адаптуємо модель для внутрішнього монтажу, що дозволяє без зайвих витрат і не піддаючи ризику монтажника, швидко і безпечно встановити SmartChoice з середини приміщення

Оплата та доставка

Здійснити оплату можна через поповнення банківської картки,зворотнім платежем або за безготівковим розрахунком (вартість рекуператора не змінюється – 2980 грн)

Доставка рекуператора здійснюється зі Львова. Висилаємо будь-яким зручнимперевізником. Доставка оплачується замовником, для розрахунку точної вартості доставки надаємо габарити коробки 700 * 250 * 250 вага 3 кг. Середня вартість доставки по Україні + -65 грн.

Підігрів та фільтрація

Ми відмовилися від підігріву повітря з використанням електрики, оскільки нашим завданням є доставка живого повітря в приміщення, а як відомо ТЕН змінює енергетичний заряд припливного повітря, чим суттєво зменшуєкількість негативно заряджених іонів.
Та й до речі подумайте про те, що електро підігрів припливного повітря теж коштує грошей.
Випробування проведені нами в реальних умовах показали, що маючи температуру на вулиці -14 , а в приміщенні +18, припливне повітря надходило з кінцевою температурою +8 градусів, що говорить про те, що воно нагрілося на 22 градуси тільки за рахунок нашого тепло акумулятора і використання законів природного теплообміну матеріалів.
Відсутність фільтра обумовлюється тим, що повітря в закритому приміщенні в 25 разів забрудненіше вуличного, тому що природа постійно оновлюється і не дає накопичитися такій величезній кількості шкідливих речовин. Так само використання вугільного фільтра робить припливне повітря дистильованим. Це з рідні кип’ятіння джерельної води.

Правила монтажу

У випадку якщо Ви вирішили самостійно встановити порвітрювач, потрібно дотримуватися обов’язкових умови монтажу
1. Отвір має бути зроблено шляхом алмазного буріння стіни під кутом 3-4 градуси в напрямку вулиці.
2. Мінімальна товщина стіни 350мм
3. Монтаж повинен відбуватися в найвищій точці стіни, оскільки тепле повітря накопичується зверху, а холодне внизу приміщення, і таким чином відбувається забір максимально теплого повітря, який прогріває теплоакумулятор, а припливне з меншою температурою, опускається вниз. Це дозволяє досягти максимальної теплової продуктивності і забезпечити правильну циркуляцію повітря.
4. Небажаний монтаж на кухні без витяжки, так як теплоакумулятор не розрахований на забруднення жирами. Якщо у Вас є витяжка над плитою, то необхідно на час її роботи відключати провітрювач, це допоможе поліпшити якість роботи витяжки, оскіки до вона буде забирати повітря з SmartChoice. При необхідності надаємо інструкцію по синхронізації цих двох приладів.
5. Заборонений монтаж в приміщенні, де розташований газовий котел.

Технічні характеристики

Виходячи з даної таблиці, можна зробити неправильний висновок, що наш провітрювач має низьку продуктивність. Провівши порівняльний аналіз технічних характеристик та відгуків наших партнерів і клієнтів зробили висновок, що дані показники насправді найвищі. Оскільки більш потужні рекуператори виробляють на багато більше шуму, що не дозволяє використовувати все функціональне навантаження приладу в житловому приміщенні. І покупці потужних рекуператорів зіштовхуються з тим, що використовують тільки нічний режим, або другу швидкість. І якщо порівняти режими якими користуються 90% власників рекуператорів, ми побачимо, що продуктивність у них коливається від 12 до 20 м3 на годину і шумова навантаження від 20 дБ.

Споживана потужність — якщо говорити в грошах, то місяць цілодобової роботи SmartChoice обійдеться Вам у 3,5 грн.

Довжина рекуператора стандартної моделі 650 мм, мінімальна товщина стіни 350мм.
Тобто труба просто адаптується на місці монтажу. Виникають випадки, коли товщина стіни перевищує 650мм, тоді ми без особливих проблем комплектуємо SmartChoice модулем необхідної довжини (до 1 метра)

Що робити з провітрювачем під час відїзду

При від’їзді на тривалий час приміщення повністю закривається, і перекриваються всі шляхи подачі повітря. В такому випадку відбувається накопичення випарів з оздоблювальних матеріалів, накопичується волога. І коли Ви повертаєтеся додому, то Вас зустрічає затхле і несвіже повітря. Тому ми рекомендуємо на час від’їзду не вимикати провітрювач, він повністю безпечний і Ви можете не перейматися, що щось може статися. Часто ми монтуємо SmartChoice на дачах, щоб забезпечити вентиляцію в законсервованих приміщеннях іуникнути псування речей та ремонту.
У випадку якщо Ви запланували зимові канікули, і переживаєте, що приміщення може переохолодиться, то можете просто вимкнути прилад, в крайньому випадку можете додатково зафіксувати шматочок тканини поверх внутрішнього модуля, що істотно зменшить ефект пасивної вентиляції.
Зверніть увагу, що жоден рекуператор неможливо закрити герметично!