Провітрювання дитячої кімнати

1 2

Як відомо, діти непосидючі, рухливі та повні енергії, тому і вимагають особливо ретельного догляду. Дбайливі матусі знають, що для правильного розвитку малюка потрібне багате на вітаміни здорове харчування та найкращі умови проживання. Найперше це стосується кімнати дитини. Не секрет, що свіже, багате киснем повітря заряджає енергією, додає життєвої сили та сприяє правильному функціонуванню усіх систем організму. Часто, його так не вистачає саме в домі, там, де наша дитина проводить найбільше часу.

maxresdefaultНестача кисню призводить до кисневого голодування мозку, яке  стає поштовхом до розвитку різноманітних відхилень та хвороб дитини. Якісний провітрювач SmartChoice з легкістю захистить легені та голову нашого малюка. Рекуператор дасть змогу назавжди забути про перетяги, застояне повітря та надмірну вологість. Дитина матимете змогу дихати свіжим іонізованим повітрям та покращити свій сон, що немаловажливо для організму, котрий розвивається.

Якщо в домі відсутнє якісне провітрювання, хороша рекуперація повітря, то ми змушені мінімум кілька разів на день по 20 хвилин тримати відчиненим вікно, для поступлення в кімнату свіжого повітря. А як щодо небезпечних мікроорганізмів, комах, пилу, які можуть потрапити в кімнату нашого малюка з вулиці? В холодні пори року немає можливості подовгу відкривати вікно, адже економічна ситуація в країні вимагає берегти кожну копійку і, особливо, тепло.  Рекуператор SmartChoice дозволить менше перейматись за безпеку малечі і працюватиме на постійній основі. Він допоможе зберегти потрібну температуру в кімнаті, чисте повітря і, однозначно, забезпечить здорове дорослішання наших дітей.

З новітнім провітрювачем, дбайливі матусі мають змогу створити найкращі умови для розвитку та проживання своєї дитини. Не залежно від того, де знаходиться ваш будинок, вам не доведеться турбуватись про надмірний шум з вулиці під час провітрювання кімнати. Провітрювач буде дбати про насичення киснем повітря в домі, економитиме електроенергію, тепло, і для цього не доведеться відкривати вікно. Наших дітей не відволікатиме звук працюючого приладу, бо він абсолютно безшумний.

Depositphotos_4555150_mЗавдяки новітній продукції, ми можемо бути спокійніми за своїх малюків, адже маємо можливість створити їм найкращий мікроклімат в кімнаті. Дитина буде навчатись, відпочивати та розвиватись, дихаючи чистим, іонізованим, збагаченим киснем повітрям.

Провітрювач дасть змогу:

  • провітрювати кімнату, не відкриваючи вікна;
  • захистить дитячий організм від впливу надмірної вологи та застояного повітря;
  • забезбечить правильну циркуляцію повітря та збереже негативно заряджені іони;
  • зекономить витрати на опалення та електроенергію;
  • завдяки безшумній роботі не буде відволікати дитину від навчання.

Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нашому блозі та на сторінці контакти.