Провітрювання дачі

21

У багатьох із нас є дачі, адже хто не любить приїжджати туди разом із рідними на відпочинок, подалі від міського шуму? Найкращим періодом завжди вважалось літо, коли можна з компанією друзів влаштовувати на ній пікніки чи вечірки. Та, все ж, більшу частину року дача пустує. Чудовий літній відпочинок може бути зіпсованим, якщо доведеться розбирати наслідки відсутньої чи неякісної системи провітрювання.

61Суть проблеми в тому, що цілий рік чи кілька місяців дача повністю «законсервована». Недостатній притік повітря, погана рекуперація повітря призводять до затхлості повітря всередині, підвищення рівня вологості, особливо, якщо часто ідуть дощі. Наслідком стають грибки, які, як відомо, не йдуть на користь меблям.
Більшість людей облаштовують дачні приміщення, в основному, із дерева, яке зазнає руйнівної шкоди від вищеперечислених факторів. Тому, без правильного провітрювання, нам слід бути готовими до екстремального відпочинку із зіпсованими предметами побуту.

Мало кому відомий факт, що більшість меблів із лакованою поверхнею з часом набувають властивість виділяти небезпечні гази в загрозливій для людини кількості (наприклад, формальдегід). Це відбувається за відсутності достатнього провітрювання приміщення. Вдихання цього газу сильно впливає на ЦНС (центральну нервову систему), призводить до депресії, головного болю, судом. Формальдегід вражає й інші системи людського організму, наприклад, дихальну та призводить до набряку легень і зупинки дихання.

Для здорового відпочинку на дачі просто необхідна правильна система циркуляції повітря. Встановивши економний провітрювач, ми можемо не перейматись якістю повітря на дачі за час нашої відсутності. jekostil-kak-variant-interera-dachnogo-domika_1Система сама за все подбає, наситить повітря киснем та виведе зайву вологу. Наші меблі зможуть «дихати», повітря не буде застоюватись, і коли ми приїдемо на відпочинок, то зможемо весело провести час без загрози своєму здоров’ю.

Таким чином, новітній рекуператор допоможе нам вирішити настпуні проблеми:

  • усуне зайву вологу та затхле повітря з приміщення;
  • буде сприяти постійній циркуляції повітря, навіть, якщо ми подовгу не відвідуємо дачі;
  • перешкодить осіданню молекул плісені на наших меблях;
  • продовжить життя та функціонування усім дерев’яним поверхням дачі;
  • усуне з повітря усі шкідливі формальдегідні випари;
  • зекономить наш час та кошти на усунення наслідків неправильної циркуляції повітря;
  • знизить витрати на опалення та електроенергію.

Дізнатись детальніше про:

Шукайте більше інформації у нас на блозі та на сторінці контакти.