Вентиляція в кафе

завантаження завантаження (1)

Хто з нас не любить приємно проводити час в затишному місці з друзями чи рідними. Посиденьки за чашкою кави чи чаю можуть принести, як і масу задоволення, так і не надто приємні миті. У різних закладах ресторанного бізнесу смачна їжа займає одне з пріоритетних місць,  але мікроклімат приміщення є вагомим фактором у створенні затишної атмосфери.

images (1)Нерідко трапляється так, що нас все, як клієнтів, влаштовує: страви смачні, атмосфера затишна, інтер’єр привабливий, але відчуття дискомфорту не покидає. Немає нічого гіршого, як відчувати постійно запах приготованих страв, особливо у себе на одязі чи волоссі. В деяких кафе він настільки сильно в’їдається, що навіть найдорожчі парфуми не в силі  його перебити.

Що стосується провітрювання та вентиляції приміщень під кафе, то тут не тільки потрібно дбати про затишну атмосферу, але й ефективно видаляти неприємні запахи різного походження. Саме тому, встановлення вентиляції в кафе чи ресторанах потребує особливої уваги та ефективних приладів.

Важливу роль відіграє потужність обладнання на кухнях в таких закладах, так як воно повинно правильно функціонувати і забирати все гаряче повітря від плит, на яких готуються страви. Нерідко вентиляція в комерційних закладах за своїми функціями стає схожою на промислову систему вентиляції.

Слід пам’ятати, що вентиляційні прилади на кухнях кафе повинні ефективно боротись з краплями жиру у відпрацьованому повітрі. Саме тому, таке обладнання облаштовують спеціальними решітками та фільтрами.

imagesЩо стосується якості повітря у залі, то рекуператор Smart Choice стане незамінним помічником в боротьбі з неприємними запахами та несвіжим відпрацьованим повітрям. Він не тільки очистить його від бактерій, збудників алергій, запахів приготованої їжі, але й збереже в повітрі іони кисню, без яких організм людини не може ефективно функціонувати.

Компактний провітрювач потребує зовсім мало електроенергії, а також ефективно працює без відкриття вікон, що має велике значення в холодні пори року. Із сучасним рекуператором в кафе можна легко контролювати циркуляцію повітря і бути впевненим, що гості закладу почуватимуться справді комфортно і зайві надокучливі запахи із кухні не турбуватимуть їх. Саме так забезпечиться найкращий мікроклімат приміщення, котрий зробить будь-яке кафе набагато привабливішим для клієнтів.